Автори, які опублікують свою статтю у  № 13/2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість ще один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з номерів журналу. Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія психологічні науки № 13/2022 необхідно надіслати електронною поштою до редакції не пізніше 30 червня 2022 року матеріали:

1. Довідку про автора (заповнити online)

У разі співавторства довідки заповнюються для кожного автора окремо.

2. Статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання статті редколегія здійснює її внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на наявність плагіату. Тому відповідь про рішення щодо публікації з реквізитами для сплати публікаційного внеску відповідальний секретар надішле автору протягом 2-3 робочих днів.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 900 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо в розмірі 40 гривень. 

Звертаємо Вашу увагу, що статті від студентів приймаються лише у співавторстві із науковим керівником. Статті від аспірантів та викладачів, що не мають наукового ступеня, приймаються виключно із рекомендацією до друку кафедри або рецензією наукового керівника.

У період воєнного стану в Україні  збірник буде видаватися виключно в електронній формі.

Завантажити інформаційний лист