Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія психологічні науки № 21/2024 необхідно до 30 серпня 2024 року (включно):

1. Заповнити довідку про автора;

У разі співавторства довідки заповнюються для кожного автора окремо.

2. Надіслати статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Публікаційний внесок становить 1100 гривень (за 12 сторінок). За кожну додаткову сторінку понад зазначений обсяг необхідно сплатити 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску. 

Звертаємо Вашу увагу, що статті від студентів приймаються лише у співавторстві із науковим керівником. Статті від аспірантів та викладачів, що не мають наукового ступеня, приймаються виключно із рекомендацією до друку кафедри або рецензією наукового керівника.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті після 31 жовтня 2024 р.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 30 листопада 2024 р. 

Завантажити інформаційний лист