Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія психологічні науки № 15/2023 необхідно до 2 травня 2023 року (включно):

1. Заповнити довідку про автора;

У разі співавторства довідки заповнюються для кожного автора окремо.

2. Надіслати статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Публікаційний внесок становить 1000 гривень (за 12 сторінок). За кожну додаткову сторінку понад зазначений обсяг необхідно сплатити 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску. 

Звертаємо Вашу увагу, що статті від студентів приймаються лише у співавторстві із науковим керівником. Статті від аспірантів та викладачів, що не мають наукового ступеня, приймаються виключно із рекомендацією до друку кафедри або рецензією наукового керівника.

Електронна версія журналу буде розміщена на сайті до 31 липня 2023 р.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, до 31 серпня 2023 р. 

Завантажити інформаційний лист