Для опублікування статті у Віснику Львівського університету. Серія психологічні науки № 8/2021 необхідно надіслати електронною поштою до редакції не пізніше 4 червня 2021 року матеріали:

1. Довідку про автора (заповнити online)

У разі співавторства довідки заповнюються для кожного автора окремо.

2. Статтю згідно з вказаними вимогами в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання статті редколегія здійснює її внутрішнє анонімне рецензування та перевірку на наявність плагіату. Тому відповідь про рішення щодо публікації з реквізитами для сплати публікаційного внеску відповідальний секретар надішле автору протягом 2-3 робочих днів.

Після отримання реквізитів необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті.

Вартість публікації становить 900 гривень (до 12 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо в розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням та друком збірника, а також поштовою пересилкою авторам.

Звертаємо Вашу увагу, що статті від студентів приймаються лише у співавторстві із науковим керівником. Статті від аспірантів та викладачів, що не мають наукового ступеня, приймаються виключно із рекомендацією до друку кафедри або рецензією наукового керівника.

Розсилка збірника відбудеться після 6 серпня 2021 року.

Завантажити інформаційний лист